Giełda

Wiemy, w jakie kryptowaluty inwestują eksperci z Messari

0
Bitcoin cc

Wiemy, w jakie kryptowaluty inwestują eksperci z MessariAnalitycy i członkowie kadry kierowniczej wyższego szczebla w firmie Messari ujawnili właśnie aktywa kryptowalutowe, które składają się na ich portfele inwestycyjne. Jest parę niespodzianek!

  • Eksperci z Messari pokazują, w jakie aktywa kryptowalutowe sami inwestują.
  • Wymieniają m.in. bitcoina (BTC), ether (ETH), zcash (ZEC) i litecoin (LTC) i tokeny z rynku DeFi.

Pokaż mi w co inwestujesz!

W 134-stronicowym raporcie zatytułowanym “Crypto Thesis for 2021”, założyciel Messari i dyrektor naczelny firmy Ryan Selkis przekazał, że stawia na takie kryptowaluty jak: bitcoin (BTC), ether (ETH), zcash (ZEC) i litecoin (LTC). Do tego posiada również tokeny Terra (LUNA), Siacoin (SIA), Ethereum Aragon (ANT), Nexus Mutual (NXM) oraz Ren (REN).

Z kolei starszy analityk Ryan Watkins jest wielkim fanem zdecentralizowanych aktywów finansowych (DeFi) i tego typu innowacji. Skupuje jednostki sieci Ethereum, Terrę i Aragon. Inwestuje też w tokeny yearn.finance (YFI), CREAM, Powerpool (CVP) oraz zdecentralizowanej sieci Rocket Pool (RPL).

Wilson Withiam, również starszy analityk w firmie, inwestuje w bitcoina, ether, Helium, THORChain i Rocket Pool. Posiada również tokeny Uniswap (UNI), Polkadot (DOT) oraz  Kusama (KSM).

Analityk Aidan Mott, jest fanem bitcoina, etheru i Powerpool, ale także posiadaczem stokenizowanego Zcash – renZEC Ren, tokenów platformy handlu opcjami Hegic, platformy gier Xaya (CHI), yAxis (YAX) oraz Axie Infinity (AXS), platformy opartej na Ethereum.

Starszy analityk Jack Purdy jest także posiadaczem bitcoinów, etherów, tokenów yearn.finance, Hegic i Helium. Interesuje się również projektem z rynku DeFi – Alpha Finance (ALPHA) oraz zdecentralizowaną giełdą instrumentów pochodnych Perpetual Protocol (PERP)

Ostatni członek zespołu Messari, który ujawnił swoje inwestycje z rynku kryptowalut, to wiceprezes ds. wywiadu rynkowego Eric Turner. Obecnie inwestuje on w bitcoina, ether, Zcash, tokeny yearn.finance, Powerpool i THORChain. Turner posiada również tokeny zdecentralizowanego protokołu zarządzania aktywami w łańcuchu Melon (MLN).

Autor poleca również:

Halo Infinite zadebiutuje dopiero pod koniec 2021 roku

Previous article

JPMorgan: cena złota może ucierpieć na rzecz Bitcoina

Next article

More in Giełda

You may also like