News

Rowery wjeżdżają na giełdę! Jak tam Cyberpunk 2077? Przegląd GPW Marcina Tuszkiewicza

0

Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Czy warto rozważyć zapis na akcje Dadelo? Kolejna spółka z e-commerce debiutuje na giełdzie.
  • Czy debiut tej spółki przyciągnie taką uwagę jak Allegro czy People Can Fly, gdzie redukcja sięgnęła ponad 90%? Mało prawdopodobne, ale ważniejsze pytanie z punktu zapisu, to takie, czy jest to spółka godna zainteresowania z możliwością silnego debiutu?
  • W nocy 10 grudnia wreszcie Cyberpunk 2077 ujrzał światło dzienne. Jakie pierwsze wrażenia według danych z sieci?

Dadelo silnie polega na know-how Oponeo

2020 rok był niesamowity pod względem wzrostu zainteresowania jazdą na rowerze. Pandemia spowodowała, że ten środek lokomocji przyciągnął uwagę i jest to widoczne w wynikach Dadelo, spółki zależnej w 100% od Oponeo.pl, która jest jednym z największych sprzedawców rowerów w Polsce, która działa tylko przez internet.

To co Oponeo posiada to fenomenalna obsługa klienta. Cały ich know-how jest przekazany do centrumrowerowe.pl. Oponeo jest spółką, która odnotowała bardzo dobre wyniki sprzedaży od 2009 do 2016 roku. Następnie długi okres spadkowy, który doprowadził do przeceny akcji o 60%. Obecnie spółka ma dobre wyniki, a jeśli debiut Dadelo będzie udany to również wpłynie pozytywnie na całą grupę – podkreślił Marcin Tuszkiewicz.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:

Czy Cyberpunk 2077 powtórzy sukces gry Wiedźmin 3? Rozmowa z CFO CD Projekt Piotrem

Previous article

Circle: “Znowu jest rok 1996”

Next article

More in News

You may also like