Gry

Poznaliśmy datę premiery Super Meat Boy Forever. To już niedługo!

0

Po przedłużającym się milczeniu ze strony studia Team Meat niektórzy mogli się spodziewać, że najnowszy Super Meat Boy zostanie anulowany. Nic bardziej mylnego! Gra ma się bardzo dobrze. Na tyle, że jej premiera odbędzie się dosłownie na dniach.

Trzecia odsłona serii Meat Boy, debiutującej jeszcze jako gra przeglądarkowa, odbędzie się 23 grudnia tego roku w przypadku wydania na Nintendo Switch i PC (wyłącznie na Epic Games Store). Użytkownicy PlayStation i XBOX-a dostaną okazję uśmiercania mięsnego chłopca już w styczniu przyszłego roku.

Super Meat Boy Forever ma wnieść do serii trochę nowości. Kluczową zmianą będzie dodanie losowo generowanych poziomów. Twórcy zapewniają, że stworzyli tysiące leveli, które będą uruchamiać się w losowym ciągu, dzięki czemu produkcja ma zapewnić dużą dozę replayability.

Meat Boy to seria platformówek szczególnie dla tych osób, które nie boją się wyzwania w wyśrubowanych do granic możliwości poziomach. Od jej pierwotnej premiery na komputerach osobistych minęło ponad 10 lat, dlatego już niedługo przekonamy się, kto jeszcze pamięta, jak się skacze i ślizga po ścianach.

6 spółek odnotowało rekord notowań we wtorek. Mercator Medical zyskał na zamknięciu aż 19,88%!

Previous article

Nowy zwiastun horroru Paranoid od twórców Agony

Next article

More in Gry

You may also like