Gry

Operation: Kate Bishop – Taking Aim trafi do Marvel’s Avengers 8 grudnia

0

Square Enix ogłosiło na swojej stronie internetowej, że premiera Operation: Kate Bishop – Taking Aim, czyli pierwszego darmowego dodatku do Marvel’s Avengers, odbędzie się już 8 grudnia. Rozszerzenie wprowadzi do gry nie tylko nową grywalną bohaterkę w postaci tytułowej Kate Bishop, ale zaoferuje także kolejny rozdział kampanii, w którym gracze będą mieli okazję stawić czoła Super Adaptoidowi.

Ciekawą informacją jest tez fakt, że Operation: Kate Bishop – Taking Aim stanowić będzie zaledwie początek dłuższej historii. Jej zwieńczenie poznamy dopiero w 2021 roku, kiedy to ukazać ma się kolejny dodatek, poświęcony tym razem Hawkeye’owi.

Pierwotnie dodatek ten miał zadebiutować jeszcze w październiku, ale Crystal Dynamics przesunięcie daty premiery na późniejszy termin, by móc skupić się na koniecznych poprawkach do podstawowej wersji gry, która osiągnęło średnią ocen na poziomie 68% na OpenCritic. W Marvel’s Avengers obecnie zagrać można na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz za pośrednictwem Google Stadia. Wersja na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5 ma ukazać się w 2021 roku.

GPW: Przegląd informacji ze spółek, 19 listopada 2020 r.

Previous article

6 spółek z rekordem notowań w czwartek! Allegro zyskało aż 6,84%!

Next article

More in Gry

You may also like