News

Handluj bez prowizji! Rynki z USDT za 0 proc.!

0

BitBay po raz kolejny oferuje swoim klientom ciekawą promocję. Tym razem chodzi o Tethera (USDT).

BitBay i promocja USDT

Giełda właśnie ogłosiła na swojej stronie www nową ofertę:

„Zgodnie z piątkową zapowiedzią ogłaszamy, iż mamy dla Was specjalną promocję.

Od dzisiaj, przez 3 tygodnie handlujecie na rynkach USDT z prowizją 0%!

Tether na BitBay dostępny jest w 4 parach:

  • USDT / BTC
  • USDT / ETH
  • USDT / LTC
  • USDT / LINK”

 

Promocja jest ważna od 23 listopada do 7 grudnia włącznie. Skorzystajcie z okazji i handlujcie za 0%.

USDT na BitBay

Bitbay.net już początkiem września br. wprowadził u siebie wsparcie dla najpopularniejszego stablecoina Tether (USDT). Nową monetą można handlować w stosunku do Bitcoina (BTC), Ethereum (ETH), Litecoina (LTC) oraz Chainlinka (LINK).

Na rynkach USDT ustalono niższe prowizje transakcyjne wynoszące odpowiednio:

  • 0% – prowizja maker
  • 0.1% – prowizja taker

BitBay w tym roku zaskakuje

Już wcześniej w tym roku BitBay zaserwował polskim użytkownikom kilka przydatnych funkcji. Pod koniec lipca informowaliśmy, że giełda wprowadziła możliwość składania depozytów za pomocą karty kredytowej/debetowej firmy Mastercard. Jeżeli chcesz się dowidzieć w jaki sposób doładować swoje konto na BitBayu przy pomocy tej metody płatności, koniecznie zajrzyj do naszego artykułu, który znajduje się TUTAJ.

Ponieważ coraz więcej osób zaczęło korzystać z wpłat kartami Mastercard, BitBay w połowie sierpnia zdecydował rozszerzyć usługę i umożliwić użytkownikom skorzystanie z kart VISA. Dzięki nowym metodom depozytów, klienci giełdy mogą wpłacać środki niemal natychmiastowo, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Prowizja za wpłaty kartą wynosi 2,99 proc. i minimum 10 zł / 2.5 EUR.

Kolejną ciekawą, tegoroczną aktualizacją  jest możliwość handlu wprowadzonymi na giełdę w 2019 roku projektami DeFi: Chainlink (LINK) oraz Maker (MKR) w stosunku do polskiej złotówki. W dniu 20 sierpnia, BitBay poinformował na swojej stronie o utworzeniu dwóch nowych rynków:

„Od wczoraj na licencjonowanej w Estonii giełdzie BitBay dostępne są dwa nowe rynki. Zespół platformy postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom użytkowników i wprowadzić możliwość handlu kryptowalutami Chainlink oraz Maker w parach do naszej rodzimej waluty.

Na giełdzie znajdziecie dwa nowe rynki:

  • LINK / PLN
  • MKR / PLN”

BitBay to polska giełda kryptowalut działająca od 2014 roku, która obecnie obsługuje ponad 800 000 użytkowników na całym świecie. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je szybko i sprawnie utworzyć: LINK.

Artykuł Handluj bez prowizji! Rynki z USDT za 0 proc.! pochodzi z serwisu Bitcoin.pl – Polski Portal Bitcoin.

Xi Jinping: „Wykorzystajmy potencjał gospodarki cyfrowej”

Previous article

Trading mobilny: cena Bitcoina, kurs euro oraz akcje Tesli na platformie Capital.com

Next article

More in News

You may also like