News

Euforia na PZU, korekta na WIG-Banki. Bogdanka szokuje planami! Przegląd GPW Marcina Tuszkiewicza

0

Euforia na PZU, cofka na bankach. KNF podjął decyzję odnośnie możliwości wypłaty dywidend przez instytucje finansowe! Bogdanka szokuje planami na kolejne lata. Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie PZU oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • WIG20 dwukrotnie przetestował poziom 2000 pkt w zeszłym tygodniu. Dokąd zmierza główny polski indeks?
  • Co dalej z polskim złotym? Czy złotówka ma szanse na dalsze umocnienie?
  • Będzie sprzedaż faktów, czy jednak dalszy wzrost kursu? Jaką dywidendę może wypłacić PZU i na co mogą liczyć inwestorzy?
  • Co dalej z bankami, które mają wstrzymane dywidendy do drugiej połowy 2021 roku? Czy tutaj pojawi się realizacja zysków po silnym rajdzie?

PZU rośnie o 50% w zaledwie dwa miesiące. Nowa strategia Bogdanki

Kiedy 30 października ekspert alertował, że PZU znajduje się w dogodnym miejscu, po 21 zł, mało kto wierzył jeszcze w dywidendę. Martwiono się, że KNF zablokuje jej wypłatę, teraz, kiedy cena jest o 50% wyżej, mamy tę informację pewną!

Bogdanka w nowej strategii podała, że będzie wydobywać węgiel koksujący tworząc tym samym konkurencję dla JSW, ale przede wszystkim przerzucając się na bardziej dochodowy rodzaj węgla, który ma przyszłość. To dobra informacja!

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również:

Cyberpunk 2077 – patch Hotfix 1.05 jest już dostępny na konsolach. Pełna lista zmian

Previous article

Odbicie USD po ostatnich spadkach. Funt oczekuje na Brexit – Świat walut

Next article

More in News

You may also like