Giełda

Ether (ETH) ma wielki potencjał do wzrostów – inwestor Dan Tapiero o Ethereum

0

Ethereum ma wielki potencjał do wzrostów - powiedział inwestor Dan TapieroInwestor Dan Tapiero mówi, że ethereum (ETH) ma szansę mocno zdrożeć, gdy fala inwestorów instytucjonalnych skupi się na tej właśnie kryptowalucie.

  • Tapiero zwraca uwagę na potencjał do wzrostów ethereum. Jego zdaniem ETH może mocno zdrożeć w nadchodzącym okresie.
  • Twierdzi, że krajobraz makroekonomiczny mocno się zmienił przez polityką dodruku walut.

Ethereum nowym hitem inwestycyjnym?

W jednym z odcinków The Breakdown Tapiero stwierdził, że dodruk pieniądza zmienia nasz świat.

Myślę, że inwestorzy muszą naprawdę myśleć w innych kategoriach. Myślę, że sprawa wciąż jest rozwojowa, ale prawie wszystko, czego byłeś dotąd pewien, teraz się zmieniło. Podsumowując, jeśli zsumujesz wszystkie bodźce fiskalne i monetarne, które zostały zastosowane, wyjdzie ci ponad 30 bilionów USD – powiedział i dodał, że uważa, że nie możemy wiedzieć, jakie będą tego konsekwencje.

Tapiero mówi, że wraz ze zmianą krajobrazu gospodarczego Ethereum prawdopodobnie zyska więcej uwagi inwestorów instytucjonalnych.

– Jest możliwe, że niektóre z tych instytucji zaczęły patrzeć na Ethereum, ale ty jeszcze o tym nie słyszałeś – powiedział.

ETH ma wielki potencjał

Założyciel DTAP Capital zauważa, że ​​plan Northern Trust dotyczący przechowywania aktywów kryptowalutowych może być ważnym sygnałem dot. tego, że inwestorzy instytucjonalni zaczynają zwracać uwagę na ETH.

To już fakt, że Northern Trust, który jest bardzo statecznym, bardzo tradycyjnym depozytariuszem, zamierza przechować kryptowaluty. Teraz mają 13 bilionów USD w depozycie i 1,3 biliona USD w zarządzanych aktywach, więc co może się stać? Gdy przechowują bitcoina i ethereum… myślę, że jeśli ludzie zaczną to dostrzegać, możesz zobaczyć hossę na ethereum. ETH ponownie osiąga lepsze wyniki niż bitcoin i ten projekt ma jeszcze duży potencjał – dodał. – Ethereum nie jest cyfrowym złotem. To coś zupełnie innego… Jeśli Northern Trust ma przechować bitcoina i ethereum, oznacza to, że mają klientów, którzy chcą kupić oba aktywa – powiedział.

Zobacz również:

Bitcoin spada o 10 tys. dol.! Kurs BTC w mocnej korekcie

Previous article

TOP 5 altcoinów, które pozwolą ci zarobić w czasie tej hossy wg. Larka Davisa

Next article

More in Giełda

You may also like