News

Capo: hossa na kryptowalutach będzie trwać, dno jest za nami!

0

Znany analityk z rynku kryptowalut, który wyrobił sobie markę po przewidzeniu spadku kursu Bitcoina do 4 000 USD, powraca ze swoją nową analizą. Capo, bo o nim mowa, analizuje szereg wskaźników technicznych, aby pokazać, dlaczego uważa, że ​​korekta na rynku kryptowalut już się skończyła.

Capo: korekta jest za nami!

Trader wyjaśnia, że ​​gwałtowny spadek BTC w kontekście mniejszej liczby kontraktów terminowych posiadanych przez uczestników rynku, jest pozytywnym sygnałem.

Zainteresowanie spadło wraz z ceną. Oznacza to, że pozycje długie zostały zlikwidowane lub że [inwestorzy] zamknęli swoje pozycje, co jest dobre dla hossy – stwierdził. – RSI zostało zresetowane we wszystkich przedziałach czasowych, tworząc ukryte bycze rozbieżności w wysokich ramach czasowych.

Altcoiny

Patrząc na altcoiny, Capo podkreślił, że ​​wiele kryptowalut, w tym Ethereum (ETH), wybroniło jak na razie kluczowe poziomy.

ETH i wiele altcoinów odbiło się od złotej strefy, a także utworzyły ukryte bycze rozbieżności – tłumaczył.

Ponadto dodał, że ​​nastroje na rynku kryptowalut spadły do ​​poziomów, których nie widziano od czasu, gdy Bitcoin rozpoczął swoją hossę.

Wskaźnik strachu i chciwości spadł do 40 (strach). Nie widzieliśmy tych poziomów od maja lub września, kiedy cena wynosiła 9 000–10 000 USD – pisał.

Twierdzi również, że czeka nas nowa fala hossy. Przygotowując się do tego, on sam skupuje altcoiny.

Mój portfel: 60 proc. altów, 30 proc. ETH, 10 proc. BTC, 0 proc. USDT – wymienił.

Ujawnił, że ​​uważnie śledzi ruchy Cardano (ADA), Syntropy (NOIA) i Polkadot (DOT).

Ponieważ rynek kryptowalut wykazuje już jego zdaniem oznaki lokalnego dna, Capo oczekuje teraz wznowienia hossy.

– Nie sprzedałem niczego i zebrałem wszystko, co mogłem, przy tej wspaniałej okazji. Hossa będzie trwać – dokończył.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Artykuł Capo: hossa na kryptowalutach będzie trwać, dno jest za nami! pochodzi z serwisu Bitcoin.pl – Bitcoin, kryptowaluty i technologia blockchain..

Chiny procesują 90% największych transakcji BTC

Previous article

Goldman Sachs oczekuje dalszego osłabienia dolara w 2021 r. Podobnie MUFG

Next article

More in News

You may also like