Giełda

Były pracownik Microsoftu rozpoczyna współpracę z Enjin, firmą z rynku blockchaina

0

Były pracownik Microsoftu, Alex Solomon, wkracza w świat kryptowalut i blockchaina. Został nowym dyrektorem wykonawczym platformy Enjin.

  • Solomon rozpoczyna współpracę z Enjin, tym samym wkracza na rynek kryptowalut i blockchaina.
  • Opisał na blogu, że decyzja o transferze była trudna, ale on sam odbiera Enjin niezwykle pozytywnie, jako firmę innowatorów na rynku nowych technologii.

Ekspert Microsofty w szeregach Enjin

Enjin to platforma do gier oparta na sieci Ethereum, która umożliwia programistom integrację zasobów kryptowalutowych z grami i aplikacjami bez konieczności pisania nowego, złożonego kodu blockchaina.

Solomon wcześniej współpracował z Enjin podczas opracowywania Azure Heroes, programu opartego na łańcuchu bloków, zaprojektowanego w celu nagradzania osiągnięć programistów tworzących na platformie Azure.

W poście na blogu Solomo przekazał, że odejście z Microsoftu było dla niego trudną decyzją i wyjaśnił, co skłoniło go do dołączenia do Enjin:

„Kojarzyłem już ich jako młodą firmę zaangażowaną w wprowadzanie innowacji [na rynek] i odbierałem jako pionierów w tej szybko zmieniającej się przestrzeni…

Co ważne, nasza wizja była dostosowana do tego, jak może wyglądać skalowana oferta usług, mająca na celu pomoc klientom w szybkim tworzeniu i wdrażaniu własnych ekonomii tokenów”.

Cele Solomona

Solomon, nowy szef oddziału Enjin Enterprise, mówi, że jego głównym celem w nowej firmie jest pomoc w znalezieniu kolejnych możliwości marketingowych, a także zbudowanie trwałej strategii firmy w celu utrzymania klientów i pozyskiwania kolejnych:

„Ostatecznie naszym celem jest oferowanie pełnego zestawu usług, który umożliwia firmom szybkie tworzenie zaawansowanych projektów tokenów za pomocą środowiska opartego na szablonach.

Naszym klientom rozważającym [budowanie] większych, bardziej angażujących projektów, usługi konsultingowe pomogą w ustrukturyzowanym, praktycznym podejściu do zdefiniowania wizji i strategii wymaganych do osiągnięcia celów biznesowych.”

Autor poleca też:

Mariner Wealth Advisors, firma obracająca 35 mld USD, chce oferować klientom bitcoiny

Previous article

Akcje Wielton w górę o ponad 20%. Spółka podała bardzo dobre wyniki kwartalne

Next article

More in Giełda

You may also like