News

Andrzej Wychowaniec, prezes Incuvo o debiucie spółki na NewConnect. Rozmowa Comparic24.tv

0

Andrzej Wychowaniec, CEO Incuvo

Zapraszamy do udziału w rozmowie, której uczestnikiem jest Andrzej Wychowaniec, prezes zarządu Incuvo. W rozmowie poruszony został temat debiutu spółki Incuvo na NewConnect, który miał miejsce 13 styczni 2021 r.. Dowiedz się jak przebiegały przygotowania spółki do wejścia na giełdę. Spotkanie prowadzi redaktor Comparic24.TV, Marcin Podlacki.

  • Incuvo jest 374. spółką notowaną na NewConnect oraz 2. debiutem na tym rynku w 2021 roku.
  • W trakcie pierwszych godzin obrotu po debiucie notowania rosły o ponad 70%
  • Spółka poszerza portfel spółek gamingowych na GPW, która jest światowym liderem pod względem ich ilości
  • Incuvo SA to katowickie studio z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu gier. Spółka powstała w 2012 roku

Incuvo po debiucie na NewConnect: rozmowa z prezesem Andrzejem Wychowańcem

Akcje Incuvo, spółki specjalizującej się w portingu i produkcji gier dedykowanych wirtualnej rzeczywistości (VR), zadebiutowały na NewConnect. Do obrotu wprowadzonych zostało 13 053 735 akcji zwykłych na okaziciela serii A, B i D o wartości nominalnej 0,50 zł każda. Incuvo jest 374 spółką notowaną w alternatywnym systemie obrotu oraz drugą firmą debiutującą w tym roku na NewConnect.

Po wielu miesiącach przygotowań, dołączyliśmy dziś do grona spółek publicznych. Debiut na NewConnect to realizacja jednego z naszych celów, który pozwoli zwiększyć transparentność naszej spółki w oczach inwestorów. Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować przyjętą strategię dynamicznego rozwoju – mówi Andrzej Wychowaniec, prezes zarządu Incuvo.

Incuvo stara się dywersyfikować swoją działalność i opiera model biznesowy na kilku filarach. Pierwszym z nich jest prowadzenie prac portingu gier studiów zewnętrznych na urządzenia VR na własny koszt w zamian za istotny udział w zysku ze sprzedaży. W tym właśnie modelu są prowadzone, wspomniane wyżej, prace nad grą „Green Hell”.

Autor poleca również:

Akcje Incuvo zadebiutowały na rynku NewConnect

Previous article

Brytyjski Skarb Państwa uważa, że XRP nie jest papierem wartościowym

Next article

More in News

You may also like